Var pieteikties darbam Administratīvajā komisijā

Saistībā ar to, ka vēlmi darboties Skrīveru novada domes Administratīvajā komisijā izteikuši vairāki pretendenti, Skrīveru novada dome izsludina pieteikšanos divām vakancēm šajā komisijā.

 Kārtējā sēdē Skrīveru novada dome apstiprināja administratīvās komisijas nolikumu, paredzot, ka turpmāk tajā darbosies septiņi cilvēki – seši komisijas dalībnieki un sekretāre. Līdz šim Administratīvajā komisijā kopā bija seši cilvēki.

Administratīvajā komisijā vairs nedarbosies Anita Krusta un Guntars Krastiņš, kuri no 30. jūnija atbrīvoti no šiem pienākumiem. Jau apvienotās Finanšu un tautsaimniecības un Izglītības, kultūras, sporta un tūrisma jautājumu komitejas sēdē, spriežot par Administratīvās komisijas sastāvu, vēlmi tajā darboties izteica divi pretendenti, vēlāk saņemts vēl viens pieteikums. Līdz ar to Skrīveru novada dome nolēma izsludināt pieteikšanos darbam Administratīvajā komisijā. Tam var pieteikties līdz šī gada 20. jūlijam.

Administratīvās atbildības likumā noteikts, ka administratīvā pārkāpuma procesu ir tiesīga veikt amatpersona, kurai ir augstākā izglītība vai ja tā ir Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādes vai Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi, Militārās policijas amatpersona vai pašvaldības policijas amatpersona (vismaz vidējā izglītība).

Pretendenti pieteikumus var sūtīt e-pastā: dome@skriveri.lv vai vērsties personīgi Skrīveru novada domē, Daugavas ielā 59.