Var izmest lielgabarīta atkritumus

No šī gada 14. aprīļa līdz 19. aprīlim Skrīveru novada dome organizē lielgabarīta sadzīves atkritumu izvešanu.

Iedzīvotāji tiek aicināti atbrīvoties no lielgabarīta sadzīves atkritumiem, nogādājot tos speciāli tiem paredzētos konteineros, kuri šonedēļ novietoti novada domes pagalmā Daugavas ielā 59, kā arī Zemkopības institūtā 1 (aiz bijušā veikala) un saimniecībā (aiz kantora ēkas).

Iedzīvotājus, kuriem nav transporta lielgabarīta atkritumu izvešanai, lūgums pieteikties pie Skrīveru novada vides pārvaldības speciālistes Lienas Valdmanes-Girgensones pa tālruni 26444662.

Svarīgi zināt! Lielgabarīta atkritumi ir tādi sadzīves atkritumi, kurus to izmēru dēļ nevar un nedrīkst ievietot sadzīves atkritumu konteinerā – mēbeles, matrači, sadzīves tehnika, paklāji un citas lietas. Smalki sadzīves atkritumi, kas sapakoti liela izmēra maisos vai cita veida liela izmēra tarā, nav lielgabarīta atkritumi.

Lielgabarīta atkritumu konteinerā nedrīkst izmest: vecas riepas, medikamentus, svina saturošus priekšmetus (baterijas, akumulatori), krāsas un to izstrādājumus, ražošanas atkritumus, celtniecības atkritumus un būvgružus.

Veicot lielgabarīta atkritumu izvešanu, lūgums ievērot valstī noteiktos ierobežojumus saistībā ar Covid-19 saslimstības ierobežošanu.

Liena Valdmane-Girgensone,
Skrīveru novada domes
vides pārvaldības speciāliste