Dabas lielveikals/Nature Supermarket 

„Osēni”,Skrīveri, tālr. +371 25627459 

 Līga Ivanova

Pasvinēt labos laikus dzīvajā, neskartajā dabā, reizē iepazīstot vēl neatklāto augu valsti, zaļumus, sulas, tējas! Pamatīgāk uzzināt, kā pārtikā, kosmētikā un mājsaimniecībā izmantot to, ko sniedz daba.Celebrate good times in the live,unspoilt nature,exploring the unknown about the flora, greens,juices and teas! Find out how  to use the natural goods in food, cosmetics and household.

 

 

 masasDivu māsu virtuve/The Two Sisters Kitchen

Daugavas iela 102 (2.stāvs), Skrīveri, tālr.371 26527353 

Zigrīda Annuškāne, Ineta Plinta

 

Mājražošanas uzņēmums piedāvā dažādu ēdienu zaptītes, mērcītes un piedevas no sezonā dārzā izaugušā.Degustācijas.The home production offers you various jams, jellies and preserves, sauces and dressings made of different seasonal garden goodies.

 

Paraplāns

345Ja esi pilngadīgs, patīk būt brīvam un lidot – ir tāda iespēja!

Apmācības lidošanai ar paraplānu būs, ja sapulcēsies 3 ieinteresētas personas.

Tālrunis: 29244827.

 

Vigeo Saules gleznu izstāde

saule1Skrīveros, Kastaņu ielā 10 ir iespēja apskatīt gleznotāja, grafiķa, mākslas pedagoga, Amerikas Latviešu mākslinieku apvienības biedra Vigeo Saules gleznu izstādi. Gleznas izvietotas ar viņa līdzdalību izveidotajā dārzā – tāpēc skatāmas dienās, kad nelīst.

Vigeo Saule dzimis Rīgā 1932. gadā ārstu ģimenē. 1944. gadā ar kara bēgļu vilni nonāk Vācijā, bet 1948. gadā ģimene emigrē uz Venecuēlu, kur Karakasā sāk studijas Mākslas akadēmijā. 1958. gadā pārceļas uz ASV un iestājas Ņujorkas pilsētas koledžā, kur 1967. gadā iegūst maģistra grādu. Kā mākslas profesors Ņujorkas Barucha koledžā nostrādājis līdz pat aiziešanai pensijā. Līdztekus darbam intensīvi gleznojis un piedalījies izstādēs gan ASV, gan Eiropā un Latvijā.

No 2000. gada V.Saule regulāri sešus mēnešus pavadīja Skrīveros, bet 2007. gadā no Ņujorkas pārcēlās šeit uz patstāvīgu dzīvi. Miris 2014. gada 10. aprīlī un apglabāts Skrīveros Saules kapos.saule2

“V.Saules stils sakņojas ekspresionismā… Kaut arī viņš gleznoja eļļas tehnikā, tomēr akvarelis un iespiedmākslas gleznieciskā monotipija bija viņa iemīļotākie izteiksmes līdzekļi. Māksliniekam tuvas tēmas ir cilvēku sejas, putnu un dzīvnieku pasaule, ainavas.” (E.Šturma)

Tālrunis: 29187066