Skrīveru novada ražotāji, amatnieki, uzņēmēji – atsaucieties!

“Skrīveri var!” par šo patiesību neviens nav jāpārliecina. Šķiet, neviens cits novads neizceļas ar tik interesantiem un darbīgiem ļaudīm, tik daudziem uzņēmējiem. Lai viņus apzinātu un kopā sauktu, aicinām: atsaucieties! Visi, kas darbojas, ražo, rada un dara.

Skrīveru vārdu Latvijā un pasaulē cildina lieli un mazi uzņēmēji, jo daudzi zina gan to, ka te top gardas konfektes un saldējums, te darina latviskus tērpus, gatavo zaptītes, sulu, sieru, te top putnu būri, svečturi un lavandu spilventiņi. Vēl un vēl daudz jauku, skaistu, ēdamu un praktisku lietu top darbnīcās, ražotnēs, mājās.

Taču mēs nezinām Jūs visus! Lai to labotu, aicinām atsaukties visus Skrīveru uzņēmējus – lielus un mazus, uzņēmumus, amatniekus un mājražotājus! Tas nepieciešams, lai apkopotu ziņas par visiem novada uzņēmumiem, apzinātu un sadarbotos. Nākotnē plānots organizēt arī uzņēmēju tikšanos, lai mēs varētu iepazīt viens otru, uzzinātu un arī reklamētu to, ko darāt.

Tātad visus darbīgos, čaklos un uzņēmīgos Skrīveru ļaudis aicinām aizpildīt anketu, mazliet pastāstot par sevi. Informācija tiks izvietota gan Skrīveru novada mājaslapā, gan ir iecere veidot intervijas ar visiem uzņēmējiem, ik pēc laika tās publicējot Skrīveru novada domes mājaslapā.

Tāpat apkoposim informāciju, kur ko var iegādāties, apskatīt, uzzināt. Savukārt par uzņēmēju tikšanos vēl informēsim, kad būs apkopotas anketas.

Lūgums aizpildīt anketu te: https://forms.gle/po9GXHEfg7ajvhsG8