Skrīveru futbolistiem – ceturtā vieta
LAUKUMĀ sarkanajos krekliņos Skrīveru futbolisti – komandas kapteinis Guntis Rūze (no kreisās), Artis Ceders un Ainārs Ervīns Balodis.

Futbola komanda “Skrīveri” veiksmīgi uzsāka startu Aizkraukles minifutbola čempionātā, taču pēdējā spēles kārtā zaudēja divās spēlēs, līdz ar to šoreiz jāsamierinās ar ceturto vietu čempionātā. 

Pirms pēdējā sacensību posma skrīveriešiem bija iespēja iegūt čempiona titulu, jo pēc divām spēļu kārtām futbola komanda “Skrīveri” bija ieguvusi 11 punktus un bija turnīra tabulas pirmajā vietā. Taču tad trešajā – noslēguma – spēļu posmā mūsu futbolistiem būtu jāuzvar abās spēlēs – pret komandu “Poila” no Aizkraukles un Kokneses sporta centra futbolistiem. Abās spēlēs piedzīvojot zaudējumus, Skrīveru futbolisti čempionātā ieguva ceturto vietu.

Futbola komandas “Skrīveri” kapteinis Guntis Rūze atzīst: “Pēdējā posmā mūsu komanda nebija tāda, kāda tā bija pirmajos posmos – spēle vienkārši nevedās. Jebkurā citā dienā rezultāts būtu pozitīvāks. Liels paldies komandas biedriem par cīņas sparu un veltīto laiku! Kā arī liels paldies turnīra organizatoram Arvim Upītim un viņa komandai par kārtējo augstā līmenī novadīto turnīru.”