Skrīveros koncertēs “Ducele”

Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele” sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”. Tas Skrīveru kultūras centrā būs 5. novembrī.

Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa sešdesmitajos līdz astoņdesmitajos gados ASV radītās, Latvijā toreiz nelegāli izplatītās, Trešo Atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās.

“Duceles” aranžējumā un atskaņojumā dzirdēsiet “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām ir aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.

Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”.

Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.

Biļetes var iegādāties: : https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/84086