Skolas bibliotēkas atjaunošanai ziedoti 460 eiro
Vēl tikai nedaudz, un Dinas Kopānes lelles atvadīsies no Skrīveriem.

Piektdien, 31. jūlijā, Skrīveru kultūras centrā noslēdzās Dinas Kopānes autorleļļu izstāde. Parasti šādiem notikumiem īpašu vērību nepievērš, taču ir divi iemesli, kuru dēļ šīs dienas pasākums, lai gan nepulcēja plašāku publiku, ir pieminēšanas vērts, proti: tika noskaidrots, cik daudz izstādes apmeklētāji ir ziedojuši skolas bibliotēkas atjaunošanai un kurš no dāsnākajiem ziedotājiem savā īpašumā iegūs vienu no lellēm.

Tūlīt tiks noskaidrots lelles Džūlijas jaunā īpašnieka vārds.

Klātesot leļlu autorei Dinai Kopānei un kultūras centra direktorei Baibai Dronkai, tika atvērta lādīte, kurā glabājās kartiņas ar izlozes dalībnieku vārdiem. To gan nebija daudz – tikai četri. Pēc kartiņu sajaukšanas no tām tika izvilkta viena – ar laimētāja vārdu un tālruņa numuru. Par lelles īpašnieci kļuva kāda skrīveriete, kurai Dina Kopāne nekavējoties piezvanīja un apsveica ar laimestu, apsolot lelli vistuvākajā laikā arī nogādāt.

Cik dāsni bijuši izstādes apmeklētāji?

Tālāk sekoja pats svarīgākais – ziedojumu trauka atvēršana un saziedoto līdzekļu skaitīšana. Pēc rūpīgas divreizējas pārskaitīšanas tika secināts, ka izstādes apmeklētāji skolas bibliotēkas atjaunošanai ir ziedojuši 460 eiro 97 centus. Komentējot ziedoto summu, Dina Kopāne teica, ka bibliotēka droši varēs tikt pie paklāja vai žalūzijām.

Savukārt Baiba Dronka pastāstīja, ka šī izstāde esot bijusi kupli apmeklēta un tam par iemeslu esot gan Dinas skaistās lelles, gan iespēja ziedot skolas bibliotēkai.

Saziedotie līdzekļi tiks nodoti fondam “Tā tam būs būt!”, kurš turpinās skolas bibliotēkas atjaunošanai nepieciešamo līdzekļu vākšanu. Patlaban šim projektam bija ziedoti 4700 eiro (bez leļļu izstādē savāktās summas). Tātad bibliotēkas atjaunošanai vēl nepieciešami gandrīz 10 tūkstoši eiro.

A.Martinsona foto.