Šīs nedēļas nogalē viesos aicina arī Skrīveru uzņēmumi

No 10. līdz 13. jūnijam notiks tradicionālā akcija “Atvērtās dienas laukos”, kurās viesus uzņems arī sešos Skrīveru uzņēmumos.

Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākumā “Atvērtās dienas laukos” tiek popularizēti laukos audzēti, ražoti, gatavoti produkti un sniegtie pakalpojumi, kā arī iedzīvotājus ieinteresē iepazīt lauku dzīvi un nobaudīt lauku labumus.

Šīs nedēļas nogalē viesus uzņems arī Skrīveros:

◊ Kuģītis “Balta kaza” –  no 10. līdz 13. jūnijam piedāvā izbraucienus ar kuģīti “Balta kaza”, bet bez maksas varēs izbaudīt 30 minūšu braucienu ar kanoe laivu pa Daugavu.

◊ Atpūtas komplekss “Klidziņa” 13. jūnijā piedāvā atklāt Klidziņas kupāta noslēpumu – iespēju nobaudīt “Klidziņas” izdaudzināto kupātu ar 50 procentu atlaidi. Viesi varēs izmantot arī nakšņošanas iespējas viesnīcā vai nopērties jaunuzceltajā pirts namiņā.

◊ Skrīveru pārtikas kombināts no 10. līdz 13. jūnijam aicina braukt ciemos pie īstākās “Gotiņas” Skrīveros un Latvijā! Ekskursijas cena – 3 eiro, neatkarīgi no cilvēku skaita.

◊ Radošajā darbnīcā “RADADA” 11. un 12. jūnijā būs pasākums “Pēc dizaina uz laukiem”. Te ikviens varēs iemēģināt roku sietspiedes tehnikā, apdrukas darbnīcas cena – 7 eiro, savā īpašumā iegūstot paša rokām apdrukātu auduma maisiņu. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās!

◊ “Skrīveru saldumi”  no 10. līdz 13. jūnijam piedāvā pagalma spēles. Pulksten 12.00 un 15.00 ikviens aicināts piedalīties aktīvās pagalma spēlēs, kas norisināsies vienu līdz pusotru stundu, ar iespēju katram izslaukt Gotiņu. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās.

◊ “Skrīveru mājas saldējums” 12. un 13. jūnijā ģimenes un visus ceļotājus aicina savā pagalmā izdzīvot saldējuma baudīšanas prieku – te ģimenes iepriecinās ar īpašo saldējuma maltīti, ikviens varēs nobaudīt saldējuma degustācijas plates. Pulksten 11.00 un 15.00 paredzēta tikšanās un saruna ar saldējuma šefpavāru, paralēli ikvienu izaicinot baudīt saldējumu “tik, cik lien”.

Visus pasākuma dalībniekus Latvijā var atrast vietnes www.ceļotajs.lv sadaļā Pasākuma dalībnieki vai Karte.