Sāksies būvdarbi Sprīdīša ielā, paredzēti satiksmes ierobežojumi

No pirmdienas, 3. augusta, uzsāks Sprīdīša ielas posma (alejas) un automašīnu stāvlaukuma pie pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” pārbūvi. Saistībā ar to paredzēti satiksmes ierobežojumi un apmēram mēnesi vecākiem, kuri mazuļus ved uz bērnudārzu, būs jāpiecieš neērtības.

Skrīveru novada dome par pārbūves darbu veikšanu noslēgusi līgumu ar SIA “Ribetons ceļi” un no nākamās nedēļas tiks uzsākti būvdarbi. Paredzēts, ka vispirms būvnieki noņems virskārtu stāvlaukumam un bērnudārza piebraucamajam ceļam, līdz ar to no 3. augusta apmēram mēnesi paredzēti dažādi satiksmes ierobežojumi.

Pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” vadītāja Inta Rinmane informē: vecākiem lūgums automašīnas atstāt pie Skrīveru baptistu draudzes Daugavas ielā 134b, izņemot nākamo pirmdienu, jo šajā dienā draudzes pagalmā notiks pasākums. Vecāki bērnu uz bērnudārzu var vest kājām vai piebraukt pa Sprīdīša ielu no otras puses, netraucējot transportam, kas piegādā bērnudārzam produktus un veic citus darbus.

Lūgums vecākiem būt iecietīgiem! Tāpat šajā laikā lūdzam Sprīdīša ielas 2 un Sprīdīša ielas 4 daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus būt saprotošiem un pieciest neērtības. Jau iepriekš pateicamies par sapratni!

Sprīdīša ielas un stāvlaukuma pie pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” pārbūvei tērēs 71 678 eiro. Skrīveru novada dome jau maija beigās nolēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā iesniegt investīciju projektu šo darbu veikšanai, nupat saņemts apstiprinājumu, ka aizdevums piešķirts un tiek kārtota dokumentācija tā saņemšanai. Valsts kasē pašvaldība aizņemsies 75 procentus no projekta nepieciešamās summas, naudu plānots atmaksāt sešos gados.