Trešo gadu Skrīveru novadā tiks īstenoti Nīderlandes fonda un Skrīveru novada domes atbalstītie projekti, kurus pieteikuši īstenot mūsu novada iedzīvotāji. Atbilstoši konkursa nolikumam atbalstīt iespējams trīs projektus, kur 40% finansējuma iespējams saņemt no Nīderlandes fonda, 60% ir pašvaldības vai pašu līdzfinansējums.
Nīderlandes fonda un pašvaldības kopējā atbalsta summa šī gada projektiem ir 3000 eiro, līdz ar to katrs pieteicējs varēja pretendēt 1000 eiro lielam kopējam projekta atbalstam.

Projektu konkursā tika iesniegti pieci pieteikumi. Tos izvērtējot, atbilstoši nolikumam tika atbalstīt trīs.

  1. „Sprīdīša iela 2 daudzdzīvokļu mājas pagalma labiekārtošana”, ko iesnieguši Sprīdīša ielas 2. mājas iedzīvotāji. Viņi plāno sakārtot mājai piegulošo pagalmu un zaļo zonu, kas paaugstinās drošību un komforta līmeni mājas iedzīvotājiem – gan autobraucējiem, gan kājāmgājējiem, īpaši bērniem, kas spēlējas pagalmā un brauc ar velosipēdiem.
  2. Vasaras nodarbības bērniem „Man patīk dzīvot Skrīveros”. Pieteicējs: Skrīveru dienas centra darbinieki, bērnu vecāki un brīvprātīgie palīgi, kas organizēs un vadīs bērniem vasaras nometnes skolas brīvlaikā, piedāvājot saturīgi, radoši un drošībā pavadīt šo laiku.
  3. „Ērģeles Skrīveriem”. Pieteicējs: Skrīveru Romas katoļu draudzes radošā grupa, mērķis – salikt un uzstādīt dāvinājumā saņemtās ērģeles Skrīveru katoļu baznīcā, tādā veidā muzikāli izglītojot cilvēkus, un iegūstot jaunu koncertzāli un tūrisma objektu novadā.

Agita Grīnvalde-Iruka , KNHM projektu koordinatore Skrīveros

skriveru gerb  knhm_logo_zonder_impuls