Meklē darbinieku sezonai? Iesaisties!

Lai veicinātu sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju satikšanos, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), sākot ar šī gada maiju, rīko īpašu akciju “Sezonas darbi” un aicina darba devējus, kuri meklē sezonas darbiniekus, iesaistīties akcijā, reģistrējot sezonas darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā vai jebkurā NVA filiālē visā Latvijā.

Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiks operatīvi publicētas vienkopus un ik dienu aktualizētas sadaļā “Sezonas darbi” NVA tīmekļvietnes galvenajā lapā (www.nva.gov.lv), kā arī sadaļās “Klientiem” un “Darba devējiem”. Līdz ar to darba meklētāji varēs ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu, savukārt darba devējiem tā būs iespēja atrast sezonas darbiniekus.

NVA direktore Evita Simsone: “Katru gadu, tuvojoties vasarai, gan Latvijas lauku saimniecībām, gan vairāku citu nozaru darba devējiem nepieciešami sezonas darbu veicēji. Aicinu bezdarbniekus un darba meklētājus aktīvi sekot NVA akcijai “Sezonas darbi”, apmeklēt NVA mājaslapu, iepazīt aktuālos sezonas darba piedāvājumus un pieteikties piemērotam darbam. Aicinu darba devējus akcijas “Sezonas darbi” laikā ne vien reģistrēt vakances, bet arī izmantot NVA pakalpojumu piemērotu pretendentu atlasei.”

Sociālajā vietnē “Facebook” ir izveidots konts “CV un vakanču portāls”, kurā publicēta informācija par akcijas “Sezonas darbi” norisi, NVA CV un vakanču portālu, tā iespējām, aktuālajām vakancēm un piemērotu pretendentu atlasēm.

 NVA reģistrētie bezdarbnieki, strādājot sezonas darbus, var saglabāt arī bezdarbnieka statusu, jo līdz šī gada 31. decembrim bezdarbniekiem ir pagarināts īslaicīgās nodarbinātības periods, proti – NVA reģistrētais bezdarbnieks saglabā bezdarbnieka statusu, ja ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas gada periodā nepārsniedz kopumā 120 dienas.

Detalizētāka informācija par NVA akciju “Sezonas darbi”: https://www.nva.gov.lv