Jaunajā skeitparkā ierīkots apgaismojums
SKEITPARKĀ tagad ir gaišs arī vakara stundās. Foto: Liena Valdmane-Girgensone.

Jaunā skeitparka teritorijā pabeigta apgaismojuma ierīkošana, tagad sportotāji to varēs izmantot arī vakara stundās. Atgādinām gan, ka ziemā, kad laukumu klāj sniegs, tas nav piemērots aktivitātēm.

Šoruden Skrīveros, Dzelzceļnieku ielā 5A, pabeigta skeitparka būve, šo projektu īstenoja Skrīveru biedrība “Baravikas”. Savukārt Skrīveru novada dome jau rudenī sakārtoja celiņu, kas ved uz šo atpūtas zonu, kā arī apņēmās ierīkot apgaismojumu un video novērošanas sistēmu.

Skrīveru novada domes izpilddirektors Uldis Riekstiņš informē,  ka decembra beigās apgaismojuma ierīkošana aktīvās atpūtas zonā Dzelzceļnieku ielā 5A pabeigta. To ierīkoja SIA “Hanza- Elektro”.

Skeitparkā nu ir nodrošināta arī video novērošana, to ierīkoja “Videoprojekts Baltija”.

Lai gan tagad skeitparku var izmantot arī vakara stundās, atgādinām, ka ziemas apstākļos tajā nevajadzētu skeitot, jo tas var būt bīstami. Tāpat lūgums skeitparka konstrukcijas neizmantot, lai vizinātos ar ragaviņām.

Vēl foto, kuros skeitparka būvēšanas gaitu fiksējusi Liena Valdmane-Girgensone: https://www.skriveri.lv/gallery-list/skeitparka-tapsanas-gaita/