Izstādes apmeklētāji var laimēt lelli
Lelle, ko izlozēs izstādes apmeklētājiem. Foto: Baiba Dronka.

Skrīveru kultūras centrā atklāta Dinas Kopānes autorleļļu izstāde, tā apskatāma līdz 31. jūlijam Tie izstādes apmeklētāji, kuri bibliotēkas atjaunošanai Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā ziedos vairāk nekā 20 eiro, piedalīsies izlozē ar iespēju savā īpašumā iegūt vienu no Dinas lellēm.

Izstādes atklāšanā Skrīveru kultūras centrā leļļu mākslinieci Dinu Kopāni sveica Skrīveru novada domes priekšsēdētāja vietniece Sarmīte Jansone, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktors Aldis Rakstiņš, Skrīveru kultūras centra vadītāja Baiba Dronka un citi skrīverieši.

Izstādes atklāšanā leļļu autore Dina Kopāne (no labās). Foto: Baiba Dronka.

Izstādē Skrīveru kultūras centrā aplūkojamas Dinas rokām darinātas lelles – skaistas, īpašas un ļoti dažādas. Ieeja tajā ir par ziedojumiem – apmeklētāji ne tikai varēs priecāties par lellēm, bet reizē ziedos Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas jaunās un modernās bibliotēkas renovācijas projektam, jo visa ziedotā  nauda tiks dāvināta šim mērķim. Savukārt tie, kuri ziedos vismaz 20 eiro, piedalīsies izlozē, kurā būs iespēja savā īpašumā iegūt Dinas darināto lelli, kuras vērtība ir 100 eiro.

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktors Aldis Rakstiņš ļoti priecājas par atbalstu skolai. Viņš izstādes atklāšanā vēlreiz stāstīja par projektu. Gatavojoties Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas salidojumam, kurš notiks nākamajā vasarā, skola tiks īpaši uzposta – te jau šogad remontē gaiteņus. Viena no iecerēm ir izremontēt un moderni iekārtot bibliotēku. Šim mērķim skolas rīcībā ir 10 tūkstoši eiro, taču bibliotēkas modernizēšanas projektam, kuru izstrādājusi skolas absolvente Baiba Rūķe un dizaina koncepcijas izstrāde ir viņas dāvana savai skolai, kopā būtu nepieciešami 25 tūkstoši eiro. Trūkstošo summu – 15 tūkstošus eiro – skolas vadība cer iegūt ziedojumos.

Patlaban skolas bibliotēkas atjaunošanai saziedoti 4 050 eiro, turklāt 2 000 eiro no šīs summas ir ziedojis viens labvēlis.

Ja vēlaties atbalstīt savu skolu, viena no iespējām ir iet lūkot lelles un reizē ziedot. Izstāde Skrīveru kultūras centrā apskatāma darba dienās no pulksten 9.00 līdz 15.00.

Naudu bibliotēkas atjaunošanai var ieskatīt arī fonda “Tā tam būs būt!” kontā.