Izsludina tirgus izpēti speciālā transportlīdzekļa nomai

Skrīveru novada pašvaldības aģentūra “Sociālās aprūpes centrs “Ziedugravas”” izsludinājusi tirgus izpēti, lai nomātu speciālo transportlīdzekli gulošu cilvēku pārvadāšanai. Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz līdz 5. martam.

 Jau pagājušā gada nogalē sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” direktore Diāna Bebre- Kondrāte informēja Skrīveru novada domi, ka iestādes vajadzībām nepieciešams speciāli aprīkots transports, kas būtu piemērots gulošu cilvēku pārvadāšanai. Pirkt šādu pakalpojumu ir diezgan dārgi, piemēram, viena klienta nogādāšana no “Ziedugravām” līdz Jēkabpilij izmaksā apmēram 200 eiro. Savukārt šāda transportlīdzekļa iegādei būtu nepieciešami vairāk nekā 50 tūkstoši eiro, tāpēc lētākais variants būtu to nomāt.

Šonedēļ elektronisko iepirkumu sistēmā izsludināta tirgus izpēte, lai izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu specializētā transportlīdzekļa nomai.

Paredzēts, ka speciālajām transportlīdzeklim jāatbilst noteiktām tehniskajām prasībām, lai ar to varētu pārvadāt gulošus cilvēkus. Tāpat automašīnai vēlams būt aprīkotai ar uzbraukšanas celiņu. Automašīnas izlaiduma gads – ne vecāks par 2016. gadu.

Tirgus izpētes dokumentos noteikts, ka plānotā transportlīdzekļa nomas līgumcena ir ne vairāk kā 10 tūkstoši eiro (bez PVN) gadā, specializēto transporta līdzekli paredzēts nomāt vismaz gadu.

Pretendentiem piedāvājumi jāiesniedz līdz 2021. gada 5. marta pulksten 15.00, pieteikumus nosūtot elektroniski e-pastā: diana.bebre@skriveri.lv vai sacziedugravas@skriveri.lv .

Kontaktpersona: Diāna Bebre-Kondrāte, mob.: 264 215 35, e-pasts: diana.bebre@skriveri.lv

Tirgus izpētes nolikums.

Tehniskā specifikācija.