Izsludina jaunu tirgus izpēti

Saistībā ar to, ka sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” vadības izsludinātā tirgus izpēte, lai izvēlētos namdari lapenes, veļas žāvētavu un balkona jumta būvei, noslēdzās bez rezultātiem, līdz 14. aprīlim izsludināta atkārtota tirgus izpēte.

Sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” direktore Diāna Bebre-Kondrāte informē, ka šovasar aprūpes centra pagalmā paredzēts izbūvēt vairākas klientu ērtībai un atpūtai paredzētas būves, tāpēc tika izsludināta tirgus izpēte, lai noskaidrotu izdevīgāko piedāvājumu darbu veikšanai. Pieteicās divi pretendenti, taču diemžēl darbu veicēji vai pieteikumi neatbilda tirgus izpētes prasībām, tas ir, pretendentam bija nodokļu parādi un piedāvātā cena bija par augsta budžetā plānotajiem izdevumiem.

Līdz ar to tirgus izpēte noslēgusies bez rezultātiem, un sociālā aprūpes centra vadība nolēmusi izsludināt jaunu tirgus izpēti.

“Ziedugravās” nepieciešams uzbūvēt:

  • divas lapenes (to izmēri: 3×3 un 3×4 metri);
  • veļas žāvētavu (nojumi ar divplakņu jumtu, izmēri – 2,5 x 15 metri);
  • jumtu 2. stāva balkonam (ēkas galvenajam, 11. korpusam).

Visas būves plānots darināt no koka.

Plānoto darbu vizualizācijas plānu un citas nianses var noskaidrot, kā arī iespējams uz vietas veikt mērījumus, iepriekš sazinoties ar aprūpes centra direktori, kontakttālrunis: 26421535 vai 65197514.

Interesenti, kurus šis piedāvājums saista, var pieteikties un darbu tāmes iesniegt līdz 14. aprīļa pulksten 12.00, rakstot uz e-pastu: diana.bebre@skriveri.lv.