Izsludina atkārtotu iepirkumu divu ielu sakārtošanai

Saistībā ar to, ka izsludinātajā iepirkumā frēzētā asfalta ieklāšanai divās Skrīveru ielās nepieteicās neviens pretendents, nolemts izsludināt atkārtotu iepirkumu. Tas noslēgsies 7. augustā un patlaban būvnieki var pieteikties šo darbu veikšanai.

Skrīveru novada dome jau iegādājusies frēzēto asfaltu, kas noņemts ceļa posmā no Skrīveriem līdz Aizkrauklei, kur patlaban notiek pārbūve. Asfalta iegādei iztērēti 9263 eiro. Skrīveru novada domes deputāti jau iepriekš vienojās, ka frēzēto asfaltu izmantos Kalna ielas un Vecās kapsētas ceļa seguma uzlabošanai, kā arī sakārtos stāvlaukumu pie kapiem. Šo darbu veikšanai tika izsludināts iepirkums un šim mērķim paredzēts tērēt apmēram 75 tūkstošus eiro.

Skrīveru novada domes izpilddirektors Uldis Riekstiņš informē: saistībā ar to, ka pirmajā izsludinātajā iepirkumā netika saņemts neviens pieteikums, nolemts izsludināt atkārtotu pieteikšanos frēzētā asfalta ieklāšanas darbiem abās Skrīveru ielās un nelielajā stāvlaukumā pie kapiem.

“Iespējams, ka iepriekšējā iepirkumā darbu veikšanai noteicām pārāk augstas prasības, kas ir izpildāmas, bet būvniekiem nepieciešamas papildus administratīvās izmaksas,” atzīst Uldis Riekstiņš. “Piemēram, virsējā ceļa seguma kārtā bija paredzēts ieklāt granīta šķembas, kas ir dārgāks, bet kvalitatīvs materiāls. Taču šādu šķembu Latvijā nav un būvniekam tas sagādātu papildus problēmas – tās jāpasūta, jāgaida piegāde. Līdz ar to būvnieki nereaģēja uz mūsu izsludināto iepirkumu. Esam ar vairākiem ceļu būvētājiem izrunājuši šos jautājumus, tādēļ pieļaujam iespējamās izmaiņas iepirkuma tehniskās specifikācijas prasībās. Esam ieinteresēti šos darbus paveikt jau šovasar, jo citādi frēzētais asfalts vairs nebūs tik kvalitatīvs.”

Skrīveru novada dome izsludinājusi atkārtotu pieteikšanos iepirkumā “Vecās kapsētas ceļa, kapsētas stāvlaukuma un Kalna ielas ceļa seguma uzlabošana ar frēzētā asfalta ieklāšanu un virsmas apstrādi”. Pretendenti Elektronisko iepirkumu sistēmā šo darbu veikšanai var pieteikties līdz 7. augusta pulksten 11.00.

Iepirkums publicēts te: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/42644