Ir pieejams pirmais Aizkraukles novada kalendārs!

Pirms kāda laika Aizkraukles novada pašvaldība ikvienu foto entuziastu aicināja piedalīties fotokonkursā, lai izvēlētos foto attēlus Aizkraukles novada 2022. gada kalendāram. Nu jaunais kalendārs ir gatavs, un no 1. decembra tas ir pieejams arī tirdzniecībā.

Iesūtītajām fotogrāfijām bija jāatbilst vairākiem vērtēšanas kritērijiem, bet galvenais – jāraksturo Aizkraukles novads dažādos gadalaikos, atspoguļojot novada ikdienu, tūrisma objektus, ēkas vai ainavas.
Izvērtējot iesūtītos fotoattēlus, kalendāra mēnešiem izvēlētas septiņas, bet tā vākiem – trīs iesūtītās fotogrāfijas. Liels paldies visiem konkursa dalībniekiem, bet jo īpaši tiem, kuru darbi palīdzēja tapt pirmajam vēsturiskajam Aizkraukles novada kalendāram!

Jaunajā Aizkraukles novada kalendārā ievietoto bilžu autori ir Alens Emīls Oknovs, Guntis Grandāns, Valdis Zvirgzdiņš, Jana Juste, Anda Muižniece, Sarmīte Cielava, Ingus Pugačovs, Mairis Dzenis, Baiba Skangale, Māris Ozoliņš, Laila Kleina, Māra Juberte, Ainārs Briedis.

Jaunais kalendārs katru mēnesi aicinās “doties” nelielā foto ceļojumā pa Aizkraukles novadu: zaļās zemes Skrīveriem, seno Hanzas pilsētu Koknesi, daudzveidīgiem rakstiem bagātajām Pļaviņām, teiksmaino Jaunjelgavu, mūsmājām viesmīlīgo Neretu un Aizkraukli – vietu, kur gaisma Daugavā dzimst, ieraugot, cik dažāds un vienlaicīgi skaists tas ir!

Lielākā daļa kalendāru tiks izmantoti reprezentatīviem nolūkiem un dāvanām, bet no 1. decembra tie ir pieejami arī tirdzniecībā. Skrīveros to var iegādāties pagasta pārvaldes kasē:

  • pirmdienās no 8.00 līdz 12.00 un no 13.00 līdz 18.00.

Kalendāra cena ir 2,49 EUR.