Bērnus un jauniešus aicina apgūt kartingu

Sporta klubs “MonAuto Carting” uzsāk jauno sezonu un aicina pievienoties bērnus un jauniešus vecumā no 8 līdz 15 gadiem, lai apgūtu kartinga konstruēšanu un vadīšanu.

Skrīveru bērniem jau otro gadu ir iespēja apgūt kartingu vadīšanas un konstruēšanas prasmes, un šī joma ieineteresējusi ne vien zēnus, bet arī meitenes. Nodarbības “Kartinga konstruēšana un vadīšana” vada skrīverieši Kadri Riekstiņa-Kondrova un  Monvids Kondrovs, kurš pats savulaik ir piedalījies autosporta un kartingu sacensībās kā pilots, ir pieredzes bagāts mehāniķis un profesionālo autosacīkšu sportistu treneris, kā arī drošas braukšanas instruktors.

Kadri Riekstiņa informē, ka nodarbībām var pieteikt bērnus vecumā no 8 līdz 15 gadiem, viņiem nav nepieciešamas priekšzināšanas šajā jomā.

Pirmā tikšanās reize Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas telpās, kur arī notiks nodarbības, plānota 3. oktobrī. Tajās interesenti iepazīsies ar treneriem un sporta kluba darbību, uzzinās par nodarbību gaitu, plāniem, dalības maksu un citiem organizatoriskiem jautājumiem.

Sporta klubā “MonAuto Carting” zināšanas un sportiskās prasmes turpinās apgūt un pilnveidot arī tie jaunieši, kuri trenējušies jau pērn. Viņiem nodarbības paredzētas ik sestdienu no pulksten 9.30 līdz 10.30. Savukārt iesācējiem tās plānotas sestdienās no pulksten 11.00 līdz 12.00.

“Patlaban mums svarīgi apzināt bērnus, kas vēlētos iesaistīties un apgūt kartingu sporta jomu. Tad tiks sniegta precīza informācija par nodarbībām,” piebilst Kadri. “Vietu skaits iesācēju grupā ir ierobežots.”

Klubam “MonAuto Carting” ir trīs Francijā ražoti kartingi. Viens no tiem paredzēts konstruēšanai, divi — braukšanai.