Bērnudārzi strādās visu vasaru

Skrīveru novada pirmsskolas izglītības iestādes strādās visu vasaru bez pārtraukuma – šāds lēmums pieņemts, lai atbalstītu vecākus, kuriem vasara būs intensīvs darba periods.

Līdz šim vasara bija laiks, kad izglītības iestāžu darbinieki izmantoja atvaļinājumu un lielākā daļa pirmsskolas izglītības iestāžu vienu mēnesi vasarā bija slēgtas. Tā bija arī Skrīveru novadā, taču šovasar abas novada pirmsskolas izglītības iestādes darbosies visu vasaru.

“Šajā situācijā, kad pamazām tiek atcelti ārkārtējās situācijas ierobežojumi un tas nozīmē, ka intensīvs darba periods sāksies arī daudziem vecākiem, nevaram atļauties vasarā slēgt bērnudārzus,” uzskata Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis. “Protams, tas sagādās zināmas neērtības pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekiem, taču viņi ir saprotoši un pret šo lēmumu neiebilst.”

Pirmsskolas izglītības iestādes “Saulēni” vadītāja Sandra Ozola bilst, ka darbinieki jau martā bijuši šādam lēmumam gatavi, tāpēc daļu atvaļinājuma jau izmantojuši.

Skrīveru novada pirmsskolas izglītības iestādes šonedēļ apmeklē vairāk bērnu nekā iepriekš. Bērnudārzu “Sprīdītis” ik dienu apmeklēja vairāk nekā 60 bērnu (piemēram, trešdien bija 67 bērni), savukārt “Saulēnos” bija apmēram 20 mazo audzēkņu.

Titulattēla “Pirmā diena bērnudārzā” autors ir mekong_virus, tas ir licenzēts ar CC BY-NC 2.0