Mākslinieku tirdziņš

Andreja Upīša muzeja dārzā norisināsies mākslinieku brīvdabas tirdziņš “Multimāksla”. Šādi tirdziņi daudzviet Latvijā notiek, lai atbalstītu radošo profesiju pārstāvjus laikā, kad koncerti un kultūras pasākumi klātienē nenotiek. Bez pamatnodarbošanās katram māksliniekam ir arī citi talanti, piemēram, apģērba dizains un mūzikas instrumentu izveide, pavārmāksla, gleznošana un dažāda veida rokdarbi. Mākslinieki savām rokām radījuši brīnišķīgus darbus, piemēram, rotas, apģērbu, apgleznotus traukus un pat marinējumus.

Tos ikviens tirdziņā Skrīveros varēs apskatīt un iegādāties līdz pulksten 21.00. Šajā laikā Andreja Upīša muzeja dārzā skanēs mūzika un citi priekšnesumi, kā arī būs iespēja satikties un parunāt ar māksliniekiem.

Parasti izbraukuma brīvdabas tirdziņos “Multimāksla” piedalās Latvijā populāri mūziķi un aktieri: Baiba Sipeniece– Gavare, Roberto Meloni, Guntars Račs, Katrīna Dimanta, Elita Patmalniece, Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Sergejs Jēgers, Dināra Rudāne, Veronika Plotņikova, Aigars Krēsla, Olga Dreģe, Dita Lūriņa, Ieva Akurātere, Horens un citi. Brīvdabas tirgošanās noritēs, ievērojot visus piesardzības pasākumus, turklāt, lai novērstu apmeklētāju drūzmēšanos, iepriekš netiek atklāts, kuri desmit no projektā iesaistītajiem  māksliniekiem viesosies konkrētajā vietā, tas būs pārsteigums arī Skrīveros.