Vingrošanas nodarbības māmiņām ar mazuļiem

2018. gada 16. marts 11:00

Vingrošanas nodarbības māmiņām ar mazuļiem notiks Skrīveru sociālā dienesta pasākumu zālē 2.stāvā piektdienās, desmit nodarbības no 2018.gada 09.februāra līdz 27.aprīlim un desmit nodarbības no 2018.gada 07.septembra līdz 16.novembrim, vienas nodarbības ilgums 1 stunda. Pavisam kopā divdesmit nodarbības.

Tā ir iespēja māmiņām atgriezt un uzlabot savu fizisko formu pēc dzemdībām. Māmiņas brīvā režīmā vingro kopā ar savu mazuli no dažu nedēļu vecuma, neuztraucoties, ka cita grupas dalībniece varētu dusmoties par bērna raudāšanu, rāpošanu apkārt, nepieciešamību nodarbības laikā pabarot vai iemidzināt mazuli. Nodarbības apvieno savdabīgu „māmiņu klubiņu”, kurā vienreiz nedēļā satiekoties jaunās (ar pirmdzimto bērnu) un pieredzējušās māmiņas (ar otro, trešo mazuli), lai kopā vingrotu, dalītos savās raizēs, pārdzīvojumos, bērna kopšanas un audzināšanas pieredzē.

Protams pirms uzsākt dalību nodarbībās ir jākonsultējas ar savu ārstu, izvērtējot riskus.

Šajās nodarbībās zālē tiek nodrošinātas lielās vingrošanas bumbas un vingrošanas paklājiņi. Vingrojot ar saviem mazuļiem, māmiņām noteikti paņemt līdzi sedziņu mazulim, spilvenu, mīļāko rotaļlietu.

Nodarbības vadīs Veselības sporta trenere Zigrīda Sprukte, iepriekš lūdzu pieteikties, tālr. 29502773.