Vingrošana (kustību stunda) grūtniecēm

2018. gada 14. marts 11:00

Vingrošanu (kustību stundu) grūtniecēm “Gaidot mazuli” sākot ar 12. grūtniecības nedēļu – specifiskas vingrošanas nodarbību komplekss, lai palīdzētu sievietei izjust, ka viņa spēj kontrolēt un gūt pārliecību par sevi deviņu mēnešu fizisko pārmaiņu laikā. Kustību stundu laikā topošās māmiņas mācās pareizi elpot un vingrot. Treniņš sastāv no elpošanas vingrinājumiem, iesildīšanās, līdzsvara, dziļās muskulatūras un lokanības vingrinājumiem.

Kāpēc grūtniecības laikā ir svarīgi būt fiziski aktīvai?
Ar vingrošanu palīdz nostiprināt vēdera, iegurņa un mugurkaulāja muskuļus. Nodarbībās liela uzmanība tiek vērsta uz pareizu elpošanas tehniku – diafragmālo elpošanu, lai nodrošinātu labāku skābekļa piegādi māmiņas organismam un mazulim.
Ar vingrošanu māmiņa sevi sagatavo dzemdībām gan fiziski, gan psiholoģiski, uzlabo pašsajūtu, nostiprina ticību sev un pašapziņu.

Nodarbības notiks Skrīveru sociālā dienesta pasākumu zālē 2.stāvā trešdienās, desmit nodarbības no 2018.gada 7.februāra līdz 18.aprīlim, vienas nodarbības ilgums 1 stunda un desmit nodarbības ik trešdienu no 2018.gada 05.septembra līdz 14.novembrim. Pavisam kopā divdesmit nodarbības.