Skrīveru novada novusa amatieri var lepoties ar regulāriem turnīriem. Jau par tradīciju kļuvis gadā izspēlēt vismaz piecus turnīrus. Šajā rudens – ziemas periodā izspēlēti divi turnīri, savstarpēji mērojoties ar savām iemaņām un spēles azartu gan skrīverieši, gan tuvāk esošo novadu novusa spēlētāji.

Pieaugušo grupā spēlēt gribētāju bija pietiekami – 26 dalībnieki. Lai veiksmīgāk izspēlētu, tad spēlēja pāru spēli, līdz ar to 13 pāriem bija ko mēroties spēkiem. Spēlēt noturīgi vienā pārī ir zināms izaicinājums – tas disciplinē spēlētājus, jo jāplāno savs laiks, lai rēķinātos ar pārinieku. Vienlaicīgi tika spēlēts pie 6 galdiem pa diviem pāriem, katram pārim izspēlējot 13 raundus. Patiesībā kopvērtējumjā situācija bija pieteikami karsta, jo starp labākajiem pāriem bija arī savstarpēji mainīgi rezultāti. Līdz ar to kopvērtējumā 3. vietu ar 17 punktiem ieguva Ingrīda Freimane un Juris Jaudzems (Aizkraukle), 2. vietu ar 20 punktiem ieguva Jorens Glods (Skrīveri) un Vladimirs Glods (Pļaviņas), savukārt 1.vietu ar 23 punktiem izcīnīja Ivars Strautnieks (Skrīveri) un Valērijs Veļčinskis (Aizkraukle). Apsveicam!
Sirsnīgi sveicam visus dalībniekus par uzņēmību!

Tika piešķirtas motivācijas balvas uzņēmīgajai skrīverietei Vijai Bergai. Tāpat arī motivācijas balva rēzekniešiem – tēvam ar dēlu par regulāru dalību Skrīveru novusa spēlēs – Vladimiram un Matvejam Mārim Morozoviem.
Paldies par spēlētāju noturību un vēlmi iziet ārā no mājas un lietderīgi aktīvi pavadīt brīvo laiku, krājot un pilnveidojot savu meistarību turpmākajām spēlēm.
Skolēnu grupā šoreiz noturība bija diviem spēlētājiem – māsai Zaigai un brālim Edgaram. Šoreiz tā arī sanāca – piecēlās, atnāca, izspēlēja un balvas rokās. Apsveicam!
Diemžēl pārējie jaunie novusa spēlētāji, kas piedalījās iepriekšējā spēlē, šoreiz laikam piemirsa!
Uzvarētāji gan pieaugušo grupā, gan skolēnu grupā tika apbalvoti ar saviem individuālajiem kausiņiem, ko nodrošināja Skrīveru novada dome. Paldies manam palīgam kultūras centrā Dzintaram Spurītim par tehnisko atbalstu.

Novēlam pilnveidot novusa spēles meistarību un piedalīties jau nākamā gada turnīros. Spēļu grafiks tiks paziņots. Lūdzu sekojam līdzi informācijai!

Zigrīda Sprukte
KC tūrsima un sporta darba organizatore

Vairāk foto galerijā: http://ejuz.lv/mmi