Jautājumi un atbildes

Par aprīļa gadatirgu

Labdien,
rudens tirdziņā Skrīveru stadionā izskanēja informācija, ka uz šī gada pavasara gadatirgu iepriekš būs jāpiesakās. Vēlos uzzināt kur nepieciešams nosūtīt pieteikumu un kāda būs pieteikšanās kārtība.

Aiga

Atbilde:

Labdien,
30.aprīļa gadatirgus kārtība paliek nemainīga –  tirdzniecības vietas tiek aizņemtas gadatirgus dienā. Iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

Sabiedrisko attiecību speciālists

Par Viesturu ceļu

Labdien!
Kad tiks labots cels uz Viesturiem, tas ir neizbraucams un es neatceros kad tas ir remontets.

Ilga

Atbilde:

Paldies par jautājumu! Viesturu ceļš pagājušajā gadā tika profilēts, kā arī tam tika veikta apauguma noņemšana (visam ceļa posmam) un atsevišķās vietās ceļa klātne tika papildināta ar grants maisījumu. Sakarā ar nepastāvīgiem laika apstākļiem, nav iespējams veikt ceļa klātnes līdzināšanu. Tiklīdz tas būs iespējams, nekavējoties tiks veikti nepieciešamie darbi. Paldies par sapratni!

Vides pārvaldības speciālists

Par nepilnībām Skrīveru novada pašvaldības portāla darbībā

Labdien,
Tagad, kad nepilnības sadaļā “Jautā Domei” ir novērtas, gribētos lai tiktu labotas arī pārējās, proti:
Mājaslapas pirmajā lapā ir dota iespēja apskatīt visus notikumus vai visus jautājumus, izvēloties kurus, lapas kreisajā malā pieejams arhīvs par 2014 gadu, kad varētu būt pieejami arhīvi par nākošajiem gadiem?

 

Selga

Atbilde:

Paldies par Jūsu vērību un ieteikumu! Šādas nepilnības ir identificētas un pamazām tiek strādāts, lai visas nepilnības Skrīveru novada pašvaldības portālā tiktu novērstas. Tomēr, jānorāda, ka nākotnē netiek plānots saglabāt šādas sadaļas “Arhīvi”, jo sadaļā “Jautā domei”, piemēram, ir iespējams iepazīties ar visiem jautājumiem, kas domei uzdoti, izmantojot mājaslapas jautājumu formu, secīgi, sākot ar jaunāko. Savukārt sadaļā “Notikumi” šāds arhīvs lieki patērētu servera resursus.

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Par salidojumu

Vai būs pieejama sīkāka informācija par salidojumu? Laikiem, organizāciju, maksu utt? Vai arī tas tikai zvanot?

Alise

Atbilde:

Labdien! Paldies par jautājumu. Detalizēta informācija par salidojumu atrodama uzspiežot uz salidojuma banera, kas izvietots mūsu portāla kreisajā malā, vai dodoties uz Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas mājaslapu www.auv.lv (http://www.auv.lv/salidojums/).

Protams, drīzumā papildināsim informāciju pasākumu sadaļā. Ja ir vēl kādi jautājumi par salidojumu, zvaniet uz norādītajiem tālruņiem.

2016.05.19
Sabiedrisko attiecību speciālists

Par Purapuķes ielas celiņa sakopšanu

Labdien!
Kad tiks sakopta J.Purapuķes ielas velo/gājēju celiņš un pati iela pēc ziemas? Smiltis gar malām veido putekļus, kā arī skats kā 3.pasaules valstīs.

Ieva

Atbilde:

Paldies par Jūsu jautājumu un vērību! Jūsu minētais trotuārs J. Purapuķes ielā un arī citi trotuāri Skrīveros jau ir notīrīti. Drīzumā plānojam arī ceļa braucamās daļas attīrīšanu no smiltīm.

2016.04.18
Vides pārvaldības speciālists

Par atkritumu nodošanu

Labdien!Vai šogad ar būs iespēja spodrības mēnesī pagasta iedzīvotajiem nodot atkritumus bez maksas?Paldies!

Artis

Atbilde:

Labdien! Paldies par jautājumu! Ja domājat par lielgabarīta atkritumu nodošanu, tad jā, šāda iespēja būs arī šogad. Detalizēta informācija atrodama te: Informācija par lielgabarīta atkritumu konteineriem

2016.04.13
Sabiedrisko attiecību speciālists

Par Lieldienu rotājumiem

Labdien, kāpēc netiek sniegta atbilde uz jautājumu, ko uzdevu 29.03.2016.?
Atkārtošos. Ņemot vērā to, cik nožēlojami izskatījās izdekorēti Skrīveri Lieldienās, man ir 2 jautājumi:
1) kur palikšas pagājušo gadu gaumīgās dekorācijas?
2) cik izmaksāja šī gada Lieldienu dekorācijas un dekorēšana?
Paldies un ceru, ka nav jāiesaista mediji, lai saņemtu atbildi!

Liene

Atbilde:

 

Labdien! Paldies par jautājumu! Informējam, ka šogad Lieldienu dekorācijas veidoja labiekārtošanas darbu veicēji. Katru gadu mēģinām daļu no dekorācijām atjaunot, lai iedzīvotājiem būtu prieks un novads izskatās saposts. Labprāt uzklausītu arī Jūsu idejas, ieteikumus un priecātos par iniciatīvu, ietērpjot novadu svētku rotā jebkuros citos svētkos!

Ja vēlaties uzzināt precīzus datus par šo dekorāciju veidošanu un izmaksām, lūdzam vērsties ar iesniegumu Skrīveru novada domē.

2016.04.13
Vides pārvaldības speciālists

Atkritumi Dzelzceļnieku ielas galā

Vēlējos uzzināt, kam ir jāziņo par atkritumiem Dzelzceļnieku ielas galā (pie sliedēm krūmos). Ik pa laikam ejam tur pastaigāties ar suni un skats ir briesmīgs! Atkritumu tur paliek arvien vairāk – sadzīves, celtniecības atkritumi.

Anda

Atbilde:

Paldies par informāciju. Jūsu minētā adrese nekavējoties tiks apsekota un arī tiks veiktas nepieciešamās darbības, lai šī situācija tiktu novērsta.

2016.03.30
Vides pārvaldības speciālists

Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas pārcelšanu uz skolas kopmītņu ēku

Labdien!

Sakiet, cik tālu ir “pavirzījies” jautājums par Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas pārcelšanu uz skolas kopmītņu ēku?

Ieva

Atbilde:

Labdien! Augusta tika veikta vidusskolas internāta ēkas tehniskā apsekošana, kuras rezultātā ir konstatēti defekti, kas saistīti ar deviņdesmitajos gados veikto jumta izbūvi. Apsekošanas atzinumā ir ieteikts veikt ēkas konstrukciju stiprināšanu un citu atklāto defektu novēršanu.

Novada domes septembra sēdē tika nolemts uzsākt būvprojekta izstrādi konstrukciju stiprināšanai un jumta pārbūvei. Pašlaik tiek gatavots līgums ar projektētāju. Vienlaicīgi tiek strādāts pie projektēšanas uzdevuma izstrādes iekštelpu remontam un pārbūvei, lai ēkā varētu izvietot Skrīveru Mūzikas un mākslas skolu.

2015.10.21
Skrīveru novada domes izpilddirektors

Apgaismojums A.Upīša ielas sākumā

Labdien!
Kāpēc jau otro vakaru nav apgaismots A.Upīša ielas sākums?

Gunita

Atbilde:

Labdien! Paldies par informāciju! Jūsu norādītā vieta nekavējoties tiks apsekota un tik darīts viss iespējamais, lai novērstu bojājumus.

2015.10.19
Vides pārvaldības speciālists

Ielas apgaismojums pie “Jaunvanagu” mājām

Jau kādu laiku ielas apgaismojuma lampa pie “Jaunvanagu” mājām ir apdzisusi, vai ir kāda iespēja tās darbību atjaunot. Jau iepriekš pateicos.

Lilija

Atbilde:

Paldies par jautājumu! Par Jūsu minēto adresi esam informēti. Apgaismojuma salabošana ir iekļauta neatliekami paveicamo darbu plānā, un apgaismojums tuvākajās dienās tiks salabots.

2015.10.19
Vides pārvaldības speciālists

Par atjaunoto ceļu

Labdien.
Vēlējos uzzināt ar kādu mērķi tika izbūvēts ceļš paralēli jau, tieši blakus esošam, uz institūtu, kurš sākas tieši nogriežoties uz kapiem, braucot virzienā no institūta uz Skrīveru centru?!

Zane

Atbilde:

Labdien! Šo ceļu neizveidoja no jauna, bet gan atjaunoja vēsturisko ceļu ar mērķi, lai būtu ērtāka piekļuve zaļās zemes tirdziņam. Domājams, ka ieguvēji ir visi Skrīveru iedzīvotāji.

2015.09.15
Vides pārvaldības speciālists

Ielu sakārtos līdz 18. septembrim

Labdien!
Vēlos uzzināt, vai nav piemirsts par asfalta pārrāvuma posmu Institūta ielas gravā, kuru prasās vai nu piebērt vai beidzot atjaunot asfalta segumu. Patreiz autovadītājiem jārēķinās ar savu automašīnu bojāšanu, šķērsojot šo ceļa posmu. Paldies.

Iveta

Atbilde:

Skrīveru novada domes izpilddirektors Ansis Martinsons informē, ka darbus Jāņa Purapuķes ielā veic VAS “Latvijas Valsts ceļi” – šajā vietā pēc Skrīveru novada domes iesnieguma tika veikts caurtekas remonts. “Arī mūs neapmierina situācija, ka remontdarbi ir ieilguši un novada iedzīvotājiem nākas ciest neērtības, tāpēc esam lūguši no VAS “Latvijas Valsts ceļi” rakstisku paskaidrojumu par to, kāpēc darbi nav pabeigti un kad tas varētu būt sagaidāms,” atbildes vēstulē raksta izpilddirektors.

24. augustā Skrīveru novada dome izsūtīja vēstuli VAS “Latvijas Valsts ceļi”, kurā lūdza sniegt paskaidrojumus par iesākto remontdrabu pabeigšanas termiņiem un iemesliem, kāpēc līdz šim tas vēl nav paveikts. Vēstulē norādīts arī, ka attiecīgajā vietā sabērtas šķembas, kuras regulāri tiek izbrauktas, līdz ar to veidojas asas asfaltbetona seguma malas, kas apdraud satiksmes drošību, un saistībā ar šo situāciju domē saņemtas arī iedzīvotāju sūdzības.

31. augustā Skrīveru novada dome saņēma VAS “Latvijas Valsts ceļi” Centra reģiona Aizkraukles nodaļas vadības īsu vēstuli: “J. Purapuķes ielas asfaltbetona segumu virs caurtekas pār Puļksteņupīti tiks atjaunos līdz šī gada 18. septembrim.”

2015.09.04
Pašvaldība

Par koku zāģēšanu

Labdien,

Pie kā man ir jāgriežas, un kas man ir jādara, ja vēlos nozāģēt 2 bērzus, kas ir 43 cm un 57 cm resni, manā privātmājas pagalmā pie paša ceļa, jo viens ir ļoti tuvu mājai un sāk bojāt pamatus, otrs traucē vārtu uzstādīšanai.

Paldies pa atbildi.

Dace

Atbilde:

Labdien!

Lūdzu, sazinieties ar Skrīveru novada pašvaldības vides pārvaldības speciālistu, kas apsekos konkrēto vietu un sniegs Jums tālākus norādījumus kā rīkoties. Vides pārvaldības speciālista kontaktiinformācija: mob. 26444662; e-pasts: guntis.bokalders@skriveri.lv

2015.09.01
Sabiedrisko attiecību speciālists

Naglas bērnu laukumiņā

Sveiki!
Nesen ar savu meitu biju uz bērnu laukuma, aiz kultūras nama. Uz slīdkalniņa (precīzāk uz kāpnēm) atradām divas asas naglas.
Paldies!

Julianna

Atbilde:

Labdien!

Liels paldies par sniegto informāciju! Informācija tika nekavējoties nodota atbildīgajiem darbiniekiem, kas problēmu uzreiz novērsa.

2015.04.16
Sabiedrisko attiecību speciālists Arvis Upīts