„Par skaistu un sakoptu Skrīveru novadu”

Pozitīvām emocijām piesātinātas 2 dienas izbaudīja konkursa „Par skaistu un sakoptu Skrīveru novadu” vērtēšanas komisija, kad devās apsekot privātmājas, lauku sētas, iestādes un daudzdzīvokļu mājas visā novada teritorijā.

Ziņojumu dēļi Skrīveros

Skrīveru novadā iedzīvotāju ērtībai šobrīd pieejami vairāki ziņojumu dēļi uz kuriem iespējams izvietot sludinājumus un paziņojumus.

LDz Skrīveru skolēniem stāstīs par drošību dzelzceļa tuvumā

Lai stāstītu bērniem un jauniešiem par uzvedību dzelzceļa tuvumā, tostarp par mobilo viedierīču izmantošanas bīstamību pie sliedēm, VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) kampaņas “Atmet telefonu un dzīvo!” ietvaros šoruden apmeklē skolas Latvijas reģionos.

Uzsāk cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem – izlietotām baterijām

Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.

26.septembrī EKO Diena!

2017.gada 26.septembrī Skrīveru novada iedzīvotājiem tiek organizēta EKO Diena, kuras ietvaros bez maksas būs iespējams nodot makulatūru, PET pudeles, dienasgaismas spuldzes, baterijas, stikla pudeles un burkas, sadzīves elektrotehniku.

Informatīvā kampaņa “Pilotē dronu droši un tiesiski”

Ministru kabineta 2016 gada 22.novembra noteikumi Nr. 737 “Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa kuģi” attiecas uz jebkuru personu, kuras īpašumā vai valdījumā ir bezpilota gaisa kuģis vai kura vēlas veikt bezpilota gaisa kuģa lidojumus, kā arī uz komersantiem un personām, kas organizē bezpilota […]