Vides iniciatīva “100 darbi Latvijai”

Vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi “atstāt pēdas aiz sevis”, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Saposīsim un izrotāsim Latviju tās Dzimšanas dienai!

Dāvana mazajiem skrīveriešiem!

Skrīveru novadā šovasar tika pilnveidoti trīs bērnu rotaļu laukumi – Zemkopības institūtā, saimniecībā un pie Skrīveru Kultūras centra.

Aicinām pieteikt Latvijas ainavu dārgumus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras ministrija un Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties kopīgas dāvanas gatavošanā Latvijai, līdz 2017. gada 15. jūlijam piesakot ainavu dārgumu.

Latvijas Dzelzceļš aicina neriskēt un būt uzmanīgiem!

12.maijā notikušais traģiskais nelaimes gadījums uz sliedēm ir skarbs atgādinājums visiem bērnu vecākiem, vecvecākiem un skolotājiem, kā arī pašiem bērniem būt uzmanīgiem dzelzceļa tuvumā un pievērst uzmanību pārbrauktuvju slēgšanai arī tad, ja esi kājāmgājējs, ne autobraucējs – arī tad uz tevi attiecas aizliedzošais signāls!

Kas ar bērnu būtu jāizrunā tuvojoties vasarai?

Pavasaris un vasara ir laiks, kad bērni aizvien vairāk laika pavada ārpus mājas – laiks ārā ir patīkams un tepat aiz stūra ir arī vasara un vasaras brīvlaiks. Šajā laikā, vecākiem būtu jāvērš uzmanība komunikācijai ar bērniem, lai novērstu dažādus riskus.

Lielā Talka 2017

Sestdien, 22.aprīlī, spītējot aukstajam laikam, lietum un krusai, Skrīveros norisinājās Lielā Talka 2017. Visaktīvākie talkotāji Skrīveros šogad bija “Līčos” – tika sakoptas gan Līču ceļa malas, gan arī nelegāla atkritumu izgāztuve. Paldies visiem Lielās Talkas 2017 dalībniekiem! Protams, sakopšanas darbi Skrīveros turpinās arī pēc Lielās Talkas noslēguma – Skrīveru novadā joprojām ir vietas, kurām nepieciešami […]

Lielā talka Skrīveros

Šogad Lielā talka norisināsies 22.aprīlī no 9.00 līdz 15.00 vienlaicīgi visā Latvijā – arī Skrīveros.

Informācija par lielgabarīta atkritumu konteineriem

Šogad Lielā talka norisināsies 22.aprīlī no 9.00 līdz 15.00 vienlaicīgi visā Latvijā – arī Skrīveros. Lielās talkas ietvaros, no 22. aprīļa līdz 29. aprīlim lielgabarīta atkritumu konteineri būs novietoti:

EKO Diena Skrīveros

Lēnām ir atnācis pavasaris, tas ir aktīvs vides sakopšanas laiks, kad ar pirmajiem saules stariem cilvēki steidz uzkopt piemājas teritoriju, uzlabo un kārto darba telpas.