Par atkritumu apsaimniekošanu

Cienījamie Skrīveru novada iedzīvotāji! SIA “Ķilupe” informē, ka Skrīveru novada iedzīvotājiem būs iespēja pagarināt atkritumu apsaimniekošanas līgumus klātienē Skrīveros.

Atpūties uzmanīgi un apdomīgi – sargā sevi pats!

Vasarā viens no biežākajiem mugurkaula kakla daļas traumas iemesliem ir lēkšana uz galvas ūdenī. Lai arī sabiedrības uzmanība tiek regulāri pievērsta šai bīstamajai izklaidei, cietušo skaits, kuri pēc pārgalvīga lēciena uz galvas kādā ūdenstilpnē nonāk ratiņkrēslā, būtiski nesamazinās, norāda traumatologs, ortopēds un mugurkaula ķirurgs Kalvis Briuks.

Sniegotie autoceļi siltā laikā var kļūt slideni

Gaisa temperatūrai Latvijā pakāpeniski paaugstinoties virs nulles, reģionālie un vietēji autoceļi, kuru uzturēšanas klase pieļauj piebraukta sniega kārtu (C un D uzturēšanas klase), dienas laikā kūstot, bet naktī piesalstot, var kļūt slideni.

Labrenčos pieklīdusi kucīte

Skrīveru novadā, Labrenčos, pieklīdusi kucīte. Lūdzam atsaukties saimnieku vai arī sniegt informāciju, lai atrastu suņa saimnieku – T. 28628890.

EKO foruma ietvaros “Zaļā josta” informēs Skrīveru skolēnus par atkritumiem un to šķirošanu

Pirmdien, 26. februārī, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā norisināsies EKO forums, kura ietvaros speciālisti no “Zaļā josta” informēs vecāko klašu skolēnus par pareizu rīcību ar atkritumiem, atkritumu šķirošanu un to pārstrādi. Izglītojošu vieslekciju laikā paredzēts izglītot vairāk nekā 275 bērnus un jauniešus.

Skrīveros atrasts suns!

Skrīveru novadā atrasts suns (Klidziņa) – acīmredzot suns ir norāvies, jo kopā ar suni ir 6m ķēde. Ja ir kāda informācija par suņa dzīvesvietu un saimnieku, lūdzam sazināties ar Skrīveru novada pašvaldības policistu Henrihu Fridriksonu T. 28628890. Suns nogādāts patversmē “Mežvairogi”.