26.septembrī EKO Diena!

2017.gada 26.septembrī Skrīveru novada iedzīvotājiem tiek organizēta EKO Diena, kuras ietvaros bez maksas būs iespējams nodot makulatūru, PET pudeles, dienasgaismas spuldzes, baterijas, stikla pudeles un burkas, sadzīves elektrotehniku.

Informatīvā kampaņa “Pilotē dronu droši un tiesiski”

Ministru kabineta 2016 gada 22.novembra noteikumi Nr. 737 “Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa kuģi” attiecas uz jebkuru personu, kuras īpašumā vai valdījumā ir bezpilota gaisa kuģis vai kura vēlas veikt bezpilota gaisa kuģa lidojumus, kā arī uz komersantiem un personām, kas organizē bezpilota […]

Vides iniciatīva “100 darbi Latvijai”

Vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi “atstāt pēdas aiz sevis”, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Saposīsim un izrotāsim Latviju tās Dzimšanas dienai!

Dāvana mazajiem skrīveriešiem!

Skrīveru novadā šovasar tika pilnveidoti trīs bērnu rotaļu laukumi – Zemkopības institūtā, saimniecībā un pie Skrīveru Kultūras centra.

Aicinām pieteikt Latvijas ainavu dārgumus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras ministrija un Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties kopīgas dāvanas gatavošanā Latvijai, līdz 2017. gada 15. jūlijam piesakot ainavu dārgumu.

Latvijas Dzelzceļš aicina neriskēt un būt uzmanīgiem!

12.maijā notikušais traģiskais nelaimes gadījums uz sliedēm ir skarbs atgādinājums visiem bērnu vecākiem, vecvecākiem un skolotājiem, kā arī pašiem bērniem būt uzmanīgiem dzelzceļa tuvumā un pievērst uzmanību pārbrauktuvju slēgšanai arī tad, ja esi kājāmgājējs, ne autobraucējs – arī tad uz tevi attiecas aizliedzošais signāls!