Eiropas Sporta nedēļa

Arī šogad septembra beidzamajā nedēļā Latvijas iedzīvotāji (mazi un lieli) tiek aicināti piedalīties Eiropas Sporta Nedēļā – Latvijā un visā Eiropā tā notiks trešo gadu, šogad tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Mīļie aktīvie skrīverieši, sporta veterāni!

Atgādinām un aicinām dalībai Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) un Latvijas Pašvaldību savienības kopīgi organizētajā 2017. gada 54. atklātajās Sporta spēlēs

Veselības diena “Esi aktīvs un vesels skrīverietis”

Nedēļas nogalē saulaina laika pavadība noritēja nu jau ikgadēja pavasara Veselības diena ģimenēm ar bērniem  “Esi aktīvs un vesels skrīverietis” kā viena no veselīgā dzīvesveida aktivitātēm Skrīveru novadā.

Mīļie aktīvie skrīverieši, sporta veterāni!

Atgādinām  un aicinām dalībai  Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) un Latvijas Pašvaldību savienības kopīgi organizētajā 2017. gada 54. atklātajās Sporta spēlēs (pilns nolikums LSVS mājaslapā www.lsvs.lv).

Šahisti dodas atpūtā līdz rudens sezonai

Skrīveru novada kultūras centrā 7.maijā notika ceļojošo kausu izcīņas 82.turnīrs, uz kuru bija ieradušies dažādu vecuma grupu šahisti no Limbažiem, Pļaviņām, Aizkraukles un Skrīveriem.

“Skrīveru novada Sporta laureāts 2016”

8. aprīlī Skrīveros norisinājās “Skrīveru novada Sporta laureāts 2016” – tika apkopoti rezultāti par novada sportistiem – šogad šāds pasākums tika organizēts pirmo reizi.