Saspēlēsim?

2018. gada 28. marts 08:21

Šī gada 14. aprīlī plkst. 18.00. Skrīveru kultūras namā notiks koncerts “Saspēlēsim?” (Ieeja brīva)
Astotie tradicionālo instrumentu spēles Skrīveru kursus pieaugušajiem, kā jau ierasts, vainagosies ar koncertu, kur jaunie spēlmaņi lepni rādīs, kā šajās 4 nedēļas nogalēs, Skrīveros un starplaikos starp tām mājās, ir izdevies sadraudzēties ar savu izvēlēto instrumentu.Koncertu kuplinās pavisam jaunā SKRĪVERU FOLKLORAS KOPA un nu jau pieredzējušā kapela no Aizkraukles “KARIKSTE” ” (kuras vairāki dalībnieki ar mācījušies spēlēt šajos Skrīveru kursos)
Šajā reizē kursu dalībniekiem tāpat kā visās iepriekšējās reizēs bija iespēja iepazīt vijoles spēli (pasniedzēja Dārta Drava) un mandolīnas spēli (pasniedzējs Pēteris Narubins). Bet tikai otro reizi varēja mācīties Latvijā reiz dzīvajā tradīcijā bieži sastopamus, bet šajos laikos jau ļoti reti dzirdamus instrumentus – cimboli (pasniedzējs Ilmārs Pumpurs) un Pēterburgas ermoņiku (pasniedzēja Ilona Dzērve-Tālute). Šie kursi ir nopietns ieguldījums Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā.
Nāciet, izbaudiet un piesakieties uz nākamā gada kursiem arī jūs! Pieteikuma anketa: ej.uz/muzikantiem
Mūžizglītības projektu un koncertu rīko biedrība “Skaņumāja” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru un atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Skrīveru kultūras nams.

Sandra Lipska,
biedrības “Skaņumāja” projektu vadītāja, tālr. 26162146