Veikta Skrīveru novada kapu digitalizācija

Lai sakārtotu kapsētu dokumentāciju un apglabāto personu uzskaiti, veikta Skrīveru novada Jauno, Veco un Saules kapu digitalizēta kartēšana, kapavietu uzskaite, numurēšana, apbedījumu foto fiksācija, izveidota karte un datu bāze, kura būs apskatāma gan interneta vietnē www.cemety.lv, gan vizuālā attēlojumā pie pašvaldības par kapu apsaimniekošanu atbildīgajiem darbiniekiem.

Izstāde “Mana eglīte” sociālā dienesta telpās

No 11. līdz 20 decembrim Skrīveru sociālā dienesta zālē būs apskatāma Skrīveru dienas aprūpes centra klientu izstāde “Mana eglīte”. Izstādē aplūkojamas dažādas radošas variācijas par eglīti.

Ziemassvētku tirdziņš kultūras centrā

Aicinām mājražotājus, amatniekus, rokdarbniekus piedāvāt savu produkciju, darinājumus Ziemassvētku tirdziņā, kas 15. decembrī no pulksten 9.00 līdz 12.00 norisināsies  Skrīveru kultūras centrā. Lūdzam pieteikties līdz 14. decembrim pa tālruni: 29475005.

VUGD pirmdien veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Pirmdien, 26. novembrī no plkst. 10.30 līdz 10.50, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Valsts simtgades pasākumā pateicas par darbu novada labā

Aizvadītās nedēļas nogalē Skrīveru kultūras centrā, svinīgā sarīkojumā atzīmējot Latvijas simto dzimšanas dienu, sumināja cilvēkus, kuri devuši personīgo ieguldījumu, darot vairāk nekā prasa pienākums. Goda rakstus un piemiņas balvu pasniedza 26 skrīveriešiem.

Atpūtas vakars senioriem

2018. gada 25. novembrī pulksten 14.00 Skrīveru kultūras centrā – pensionāru atpūtas vakars “Ak vasara , vasariņa…”.

Vingrošana grūtniecēm un vecākiem ar mazuļiem

Turpinot īstenot ESF projektu “Pasākumi Skrīveru novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Nr.9.2.4.2/16/1/082” rudenī atsākās vingrošana grūtniecēm un vecākiem ar mazuļiem.