Atpūtas vakars senioriem

2018. gada 25. novembrī pulksten 14.00 Skrīveru kultūras centrā – pensionāru atpūtas vakars “Ak vasara , vasariņa…”.

Vingrošana grūtniecēm un vecākiem ar mazuļiem

Turpinot īstenot ESF projektu “Pasākumi Skrīveru novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Nr.9.2.4.2/16/1/082” rudenī atsākās vingrošana grūtniecēm un vecākiem ar mazuļiem. 

Informācija Daugavas ielas iedzīvotājiem

Skrīveros saistībā ar ceļa remontdarbiem no 19. līdz 25. oktobrim no Daugavas ielas 134 līdz dzelzceļam tiks noņemta šķembu kārta, kas šobrīd nodrošina uzbraukšanu privātmāju piebraucamajos ceļos. Līdz ar to šajā posmā iebraukšana mājas pagalmā nebūs iespējama. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Aicina pieteikties lektorus

Projekta “Pasākumi Skrīveru novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” Nr. 9.2.4.2//16/I/082 ietvaros Skrīveru novada pašvaldība aicina speciālistus pieteikties lekciju vadīšanai.

Kopā nākotnes mežam – Skrīveros iestāda 33 ozolus

Skrīveru novada dome piedalījās Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 2018. gada projektā „Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei”, kur pašvaldība “Meža dienās 2018” turpina tradīciju padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem un/vai mazo koka arhitektūras objektu izvietošanu parkos.

Nākamgad pabeigs Skrīveru stacijas peronu pārbūvi

2017. gadā “Latvijas dzelzceļš” (LDz) pieņēma lēmumu Skrīveru stacijā demontēt līdzšinējo salu peronu un uzbūvēt jaunu paaugstināto pasažieru platformu (550 mm) citā vietā, tādējādi uzlabojot pasažieru drošību un komfortu pārvietojoties stacijā, kā arī iekāpjot un izkāpjot no vilciena.

Svecīšu vakars novada kapsētās

Svecīšu vakars Skrīveru novada kapsētās 27. oktobrī  – Jaunajos kapos – pulksten 17, Vecajos un Saules kapos – pulksten 18.