Valsts nodrošinātais atbalsts

Juridiskās palīdzības administrācija informē par pakalpojumiem un aicina būt informētiem par to nodrošināšanas kārtību:

Skrīverieši no biedrības “JES” piedalās projektā “EMOTIONAL TRAIN-NING jeb emociju vilciens” Spānijā Fuenlabradā

Sešdesmit jaunie eiropieši no Maltas, Vācijas, Zviedrijas, un Spānijas, kā arī mēs – astoņi jaunieši Austra Pumpure, Ivita Ikerte, Rēzija Bokaldere, Renārs Panteļejevs, Niks Dominiks Doropoļskis, Anna Nikola Tereščenkova, Alīne Biķerniece un Kristīne Strimpule, divas vadītājas Inguna Juhneviča un Iveta Biķerniece no Latvijas piedalījāmies Erasmus+ programmas apmaiņas programmas projektā “EMOTIONAL TRAIN-NING jeb emociju vilciens”.

E-veselībā norādītas jau vairāk nekā 2800 kontaktpersonas saziņai neatliekamos gadījumos

Atsaucoties uz Veselības ministrijas un Nacionālā veselības dienesta aicinājumu iedzīvotājiem E-veselības sistēmā norādīt informāciju par kontaktpersonu, ar kuru ārstniecības personas var sazināties neatliekamā gadījumā, līdz šim E-veselībā jau aizpildīta informācija par vairāk nekā 2800 kontaktpersonām.

Vides iniciatīva “100 darbi Latvijai”

Vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi “atstāt pēdas aiz sevis”, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Saposīsim un izrotāsim Latviju tās Dzimšanas dienai!

Skrīveros pilnveido bērnu rotaļu laukumus!

Novada svētkos, mazie skrīverieši saņems dāvanu – uzlabotus rotaļu laukumus pie Skrīveru Kultūras centra, saimniecībā un Zemkopības institūtā! Saimniecībā mazie skrīverieši modri pārrauga, lai darbi tiktu veikti atbilstoši to vēlmēm un kvalitatīvi!

Viss lieliskiem Līgo svētkiem Skrīveros

Līgo svētki ir vieni no maģiskākajiem svētkiem, tomēr nav noslēpums, ka, lai svētki izdotos īpaši skaisti, ir nedaudz jāpacenšas! Skrīveros gan viesu uzņēmēji, gan ciemiņi varēs iegādāties visu, kas vajadzīgs, lai svētki izdotos!