Pavasara gadatirgus

29.aprīlī Skrīveros notiks kārtējais pavasara gadatirgus. Tirdzniecības vietu izmēri: 1m, 3 m, 10 m. Tirgotājiem tirdzniecības vietas pieteikt no 23.aprīļa pa t..22435367, vai gundegarieksta@gmail.com

Pieklīdis suns

Skrīveros, Mazā Sporta ielā pieklīdis suns. Skrīveru novada pašvaldības policija lūdz atsaukties saimnieku vai informēt pa tālr. 28628890, ja ir zināma dzīvnieka dzīvesvieta.  

KĀDUS BĒRNUS VĒLAS LATVIJAS SABIEDRĪBA?

Kādus bērnus mēs kā sabiedrība vēlamies – „ērtus”, paklausīgus, viegli vadāmus vai tādus, kas uzdod jautājumus, ir aktīvi, uzņemas iniciatīvu un uzņemas atbildību par saviem lēmumiem?

Labrenčos pieklīdusi kucīte

Skrīveru novadā, Labrenčos, pieklīdusi kucīte. Lūdzam atsaukties saimnieku vai arī sniegt informāciju, lai atrastu suņa saimnieku – T. 28628890.

Skrīveros top folkloras kopa!

Ja vēlies iepazīt un turpināt seno latvju kultūru un garīgās tradīcijas, vairāk izprast mūžseno saules gadskārtu, apgūt latvju garamantas, tās izdziedot, izspēlējot, izdancojot un izdzīvojot, būsi gaidīts trešdien, 28.02.2018., plkst. 19:00 Skrīveru kultūras namā topošās folkloras kopas pirmajā sanākšanā.