17. februārī izrāde “Bruņota un bīstama”

Autors Līga Patmalniece On 2017/02/17 @ 19:00 kategorijā | Komentāri slēgti

17. februārī Skrīveru kultūras centrā plkst. 19.00 teātra izrāde “Bruņota un bīstama” ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Vairāk informācijas šeit.

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes un Skrīveru kultūras centra kasē.

17. februārī izrāde “Bruņota un bīstama”

Autors Līga Patmalniece On 2017/01/06 @ 10:09 kategorijā Kultūra | Komentāru nav

17. februārī plkst. 19.00 Skrīveru kultūras centrā piedzīvojumiem bagāta komēdija “Bruņota un Bīstama” ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā.

Izrādes aizraujošie piedzīvojumi ir kā mācību grāmata neticīgajiem, kuri domā, ka pasaulē nav īstas mīlestības, nav negaidītu satikšanos un neticamu notikumu. Tādi ir! Un tepat blakus. Vajag tikai atvērt acis uz visu apkārt.

Ja tu esi pavisam parasta, neesi redzēta uz žurnālu vākiem, un kompānijās skatienu krustugunis tevi neskar, nav viegls uzdevums iet un meklēt princi baltā zirgā. Cik daudz sieviešu ir nocietinājušas savas sirdis, ikgadējos klases salidojumos klausoties draudzeņu stāstus par bērniem, vīriem un ģimenes priekiem, pašām spējot dalīties tikai par svara problēmām un karjeras izaugsmi! Ir jānāk kādam notikumam, kurš tev liek sakoncentrēt visus spēkus un visu pašapziņu cīņai par savu īsto vīrieti.

Stāsta varones vārds ir Biruta. Vecums – vidējs, augums – standarta, ģimenes stāvoklis – nav ģimenes, nav stāvokļa, raksturs – ekstremāls. Kādi ieroči viņai ir nepieciešami? Protams, binoklis un viss cits, kas padara sievieti par mednieci! Džungļu sarkanā lūpu krāsa un ložu necaurlaidīgās zeķubikses, jo sieviešu ieroči ir vienīgie pasaulē, no kuriem neviens nemirst, bet gan dzimst.

Lai iekarotu savu iecerēto, viņa apgūst visas vīriešu valdzināšanas prasmes. Sākot ar to, kas jāvelk mugurā, dodoties uz pirmo tikšanos, kā lietot ķermeņa valodu, līdz frāzēm, kuras lietot tikšanās reizē. Iesākumā viņa veic izsekošanu, upura novērošanu, izvēlas pareizo taktiku. Slepenpolicista cienīgi ierodas viņa darba vietā, lai noskaidrotu viņa vārdu. Notiek ekstremāla atzīšanās, satikšanās, līdz…

Izrādes autore Aiva Birbele un režisors Juris Rijnieks savu jokotprasmi pierādījuši iepriekšējās “Pannas Teātra” izrādēs – sievietes miesas stāstā “Tāda es esmu” un komēdijā “Puse no sirds”. Jaunajā izrādē autore ķērusies pie sirdslietām, lai pierādītu, ka īsta mīlestība ir iespējama. Katra sieviete ir bruņota un bīstama cīņai par savu mīlestību. Lai pagarinātās skropstas ir spārni, un mākslīgie nagi kā amora bultas, kas caururbj viscietākās sirdis!

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes un Skrīveru kultūras centra kasē.


Raksts izdrukāts no Skrīveru novada pašvaldības portāls: http://www.skriveri.lv

Raksta saite: http://www.skriveri.lv/jaunumi/kultura/17-februari-izrade-brunota-un-bistama/