Skrīveru dendroloģiskajā parkā noslēdz tūrisma sezonu

Skaistā, rudenīgo miglu pārņemtā rītā, sadarbojoties Skrīveru tūrisma informācijas punktam un sadarbības novadu vēstures metodiskajai apvienībai, tika rīkotas tradicionālās tūrisma sezonas slēgšanas orientēšanās sacensības „Latvijai- 99”.

Rudens gadatirgus Skrīveros!

24.septembrī Skrīveros norisinājās rudens gadatirgus – pirmo reizi tirgotāji tirgojās nevis stadionā, bet gan izvietojās pa Skrīveru ieliņām.

Baltu vienības diena Skrīveros!

22 septembrī tika atzīmēta Baltu vienības diena, kuras ietvaros baltu pēcteči Lietuvā, Latvijā un visā pasaulē tika aicināti pievienoties Baltu Vienības uguņu sasauksmei

Tēva diena Skrīveros!

10.septembrī Skrīveros tika atzīmēta Tēva diena! Šajā dienā tika godināti paši labākie tēti – viena no iespējām kā šo dienu atzīmēt, bija stiprinot ģimenes kā komandas garu, ar Tēti līdera lomā.

Kultūras mantojuma diena Skrīveros

9.septembra rītā, spītējot drūmam un lietainam laikam, Stacijas laukumā pulcējās interesenti, lai baudītu Kultūras mantojuma dienu, kas Skrīveros tika atzīmēta pirmo reizi.

Tiek izsludināts konkurss “Latvijas lauki gadsimtu griežos”

Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Latvijas Avīzi un portālu Laukos.lv, godinot Latvijas simtgadi, izsludina fotogrāfiju un zīmējumu/gleznojumu konkursu „Latvijas lauki gadsimtu griežos” un aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju.