Skrīveru kultūras centrā darbu atsāk tautas mākslas kolektīvi

Rudenī Skrīveru kultūras centrā darbu atsāk tautas mākslas kolektīvi. Nāc iemācīties ko jaunu, gūt pozitīvas emocijas, varbūt īstenot kādu savu sapni! Darbosimies kopā ar radošiem cilvēkiem un profesionāliem kolektīvu vadītājiem! Informācija: 65197244; 29475005; 26357137.

Vivaldi un Dārziņš saulrietā pie Daugavas

Biedrība “Daugavas abi krasti” koncertciklā “Daugavas koncertzāle” 2018. gada 7. septembrī plkst. 20.30 Jaunjelgavas promenādē un Klidziņā, kuģīša “Balta kaza” piestātnē, aicina uz sezonas noslēguma brīvdabas koncertlekciju: Antonio Vivaldi un Emīls Dārziņš.

Nāc dejot “Dzēsē”!

Ja vēlies pavadīt laiku dzīvespriecīgā kolektīvā un kopā izdejot dažādus deju soļus, esi mīļi aicināts no 12. septembra pievienoties vidējās paaudzes deju kopai “Dzēse”. Mēģinājumi notiek Skrīveru kultūras centrā pirmdienās un trešdienās pulksten 20.00.

Brīvdabas kino Skrīveros

Skrīveros Zemkopības institūta ciemā vecajā sporta laukumā pie bijušās estrādes (aiz dzīvojamās mājas “Zemkopības institūts 1”) 31. augustā notiks brīvdabas kino vakars – tiks demonstrēta Andreja Ēķa komēdija “Blēži”.

Skrīveriešu darbi izstādē Pēterbaznīcā

31. augustā pulksten 10 Rīgā, Pēterbaznīcā notiks mākslas un amatniecības izstādes “Radošā dominante. Svētki” atklāšana. Izstādē būs aplūkojami arī Skrīveru kultūras centra lietišķās mākslas studijas “Putnukalns” darbi.

Pavasara balle

Lai atklātu jauno pavasara sezonu, visi garā un sirdī jaunieši tiek aicināti uz Pavasara balli Skrīveru kultūras centrā 7.aprīlī no plkst.19.00 līdz 24.00. Balles laikā dažādi konkursi, balvas un pārsteigumi.

”Pavasara cīrulīši” 2018

Klāt aprīlis ar Lieldienām un tradicionālo pirmsskolas vecuma bērnu koncertu “Pavasara cīrulīši”. Šogad, 2.aprīlī, ar jokiem, pārsteigumiem un skanīgām dziesmām 24 bērni no PII”Sprīdītis” un “Saulēni” ieskandināja pavasari.

Saspēlēsim?

Šī gada 14. aprīlī plkst. 18.00. Skrīveru kultūras namā notiks koncerts “Saspēlēsim?” (Ieeja brīva) Astotie tradicionālo instrumentu spēles Skrīveru kursus pieaugušajiem, kā jau ierasts, vainagosies ar koncertu, kur jaunie spēlmaņi lepni rādīs, kā šajās 4 nedēļas nogalēs, Skrīveros un starplaikos starp tām mājās, ir izdevies sadraudzēties ar savu izvēlēto instrumentu.