Pavasara balle

Lai atklātu jauno pavasara sezonu, visi garā un sirdī jaunieši tiek aicināti uz Pavasara balli Skrīveru kultūras centrā 7.aprīlī no plkst.19.00 līdz 24.00. Balles laikā dažādi konkursi, balvas un pārsteigumi.

”Pavasara cīrulīši” 2018

Klāt aprīlis ar Lieldienām un tradicionālo pirmsskolas vecuma bērnu koncertu “Pavasara cīrulīši”. Šogad, 2.aprīlī, ar jokiem, pārsteigumiem un skanīgām dziesmām 24 bērni no PII”Sprīdītis” un “Saulēni” ieskandināja pavasari.

Saspēlēsim?

Šī gada 14. aprīlī plkst. 18.00. Skrīveru kultūras namā notiks koncerts “Saspēlēsim?” (Ieeja brīva) Astotie tradicionālo instrumentu spēles Skrīveru kursus pieaugušajiem, kā jau ierasts, vainagosies ar koncertu, kur jaunie spēlmaņi lepni rādīs, kā šajās 4 nedēļas nogalēs, Skrīveros un starplaikos starp tām mājās, ir izdevies sadraudzēties ar savu izvēlēto instrumentu.

Lepojamies ar Skrīveru amatiermākslas kolektīviem

Pienācis laiks, kad Skrīveru kultūras centra kolektīviem ir jāatrāda paveiktais, piedaloties skatēs un konkursos, tādejādi nodrošinot dalību XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos! Šogad skrīverieši izcēlušies ar ļoti augstiem sasniegumiem.

“NAUJENE WIND 2018”

Marta pirmajās dienās, Daugavpils pusē, pilsētu pieskandināja flautas, saksofona, klarnetes, obojas un citu pūšaminstrumentu skaņas.