“Kamēr vien gliemeži skrien”

2017. gada 27. novembris 11:30

Rudens cēliens Skrīveru MMS audzēkņus iepriecināja ar lielisku iespēju 11.novembrī Skrīveru Kultūras centrā apmeklēt Daumanta Kalniņa (oboja un vokāls) un Kaspara Zemīša (ģitāra) koncertu “Kamēr vien gliemeži skrien”. Abi mūziķi klausītājus iepriecināja ar skaistākajām Imanta Kalniņa dziesmām, ievijot gan humoru “iz dzīves”, gan dzīvesprieku un sirsnību. Patīkami bija dzirdēt no Kaspara Zemīša, ka zālē ir daudz jaunās paaudzes pārstāvji. Mūsu skolas audzēkņi pēc koncerta mūzikas literatūras un solfedžo stundās ļoti aizrautīgi dalījās ar saviem iespaidiem. Lūk, daži no tiem!

Laima Ondzule: “Vienkārši fantastisks koncerts. Viņi visām 22 dziesmām zināja vārdus no galvas. Neko tādu vēl nebiju dzirdējusi. Man vislabāk patika Daumants Kalniņš, jo viņš daudz dziedāja.” Niklāvs Albekeitis: “Tur es biju priecīgs, un tur bija ļoti interesanti. Tur bija daudz dziesmas.”
Emīls Glods: “Koncertā bija daudz skatītāju. Koncerts bija interesants, un brīžiem varēja pasmieties par viņu jokiem. Man patika, kā viņi spēlēja uz instrumentiem.”
Ričards Prūsis: “Tīras balsis, skaistas dziesmas. Un ļoti skaists koncerts.”
Krista Posnija: “Man ļoti patika D.Kalniņa dziedājums un K.Zemīša spēlējums. Es nenožēloju, ka aizgāju uz koncertu. Viņi abi kopā labi sastrādājās.”
Hugo Muižnieks: “Man patika šis koncerts. Tas bija smieklīgs, jautrs un skaists. Man nepatika, ka dziesmu laikā iezvanījās telefons un iztraucēja klausīšanos.”
Karīna Gaņina: “Man patika visas dziesmas. Patika arī viņu humors, un kā viņi to parādīja. Man ļoti nepatika, ka cilvēkiem bija ieslēgtas mobilās ierīces! Bet kopumā man koncerts patika.”
Kristela Broka: “Man patika, kā D.Kalniņš spēlēja oboju un klavieres. Vēl man patika visas dziesmas, un kā K.Zemītis spēlēja ģitāru. Nepatika, ka vairākiem cilvēkiem bija ieslēgts telefons.”
Katrīna Aņisimova: “Es biju sajūsmā par šo koncertu. It īpaši mani pārsteidza, kā dziedāja D.Kalniņš. Es apmeklētu biežāk šādus koncertus!”
Mārtiņš Matvejevs: “Šajā koncertā ieradās vairāk cilvēku, nekā biju domājis. Pat ārpus zāles cilvēki baudīja šo mūziku. Bija arī cilvēki, kuriem aizmirsās izslēgt telefonus, un dziesmu laikā tie iezvanījās. Man šis koncerts ļoti patika!”

Pārdomu ir daudz, arī pozitīvu emociju ir ļoti daudz. Pēc koncerta, satiekot 2.klases audzēkni Dāvidu Meņšovu, mani ļoti iepriecināja viņa teiktais: “Skolotāj, man visvairāk patika “Sonets”!”

“Dzīve pārvēršas dzejā. Sapņi pārvēršas mūzikā. Kā domājat Jūs?”- Imants Kalniņš

Jolanta Puķīte
Skrīveru MMS skolotāja