Gatavojoties Dziesmu svētkiem….

2018. gada 7. marts 14:16

Ir pienācis brīdis, kad visos Latvijas novados notiek koru, vokālo ansambļu, deju kolektīvu, pūtēju orķestru skates.

Arī tautas mūzikas kolektīviem jāsarosās, lai izcīnītu tiesības piedalīties XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

4. martā Limbažos notika Tautas mūzikas ansambļu un kapelu skate, kurā piedalījās Skrīveru MMS mācību orķestris “Sateka”, iegūstot II pakāpes diplomu. Lai arī dažus no kolektīva dalībniekiem bija skāris nežēlīgais vīruss, esam gandarīti par iegūto rezultātu.

Tie izturīgākie šoreiz bija – flautistes Anete Zirnīte, Madara Kantāne, Beāte Babre, vijolnieces Kristiāna Salnāja, Laura Zimka, ritma solo – Artūrs Pronovs, akordeonisti – Kristaps Lubiņš, Diāna Katiņa, Iveta Biķerniece, Madara Ecētāja, Marita Karpa un diriģente Marita Vaivode.

Kolektīvu uzstāšanās programma līdz 15 minūtēm – tautas mūzika, dejas, dziesmas. Žūrijā tautas mūzikas eksperti- Biruta Deruma, Gita Lancere un Ilmārs Pumpurs.
Dzirdējām arī citu kolektīvu priekšnesumus, kuru kvalitātes līmenis bija augsts. Mums ir uz ko tiekties! Paldies visiem dalībniekiem par pacietību, atsaucību un to kolosālo sajūtu, ka jūs esiet!

Skrīveru MMS direktores vietniece,
kolektīva vadītāja Marita Vaivode