EKO Diena Skrīveros

2017. gada 16. marts 11:00

Lēnām ir atnācis pavasaris, tas ir aktīvs vides sakopšanas laiks, kad ar pirmajiem saules stariem cilvēki steidz uzkopt piemājas teritoriju, uzlabo un kārto darba telpas.Tāpēc atkritumu apsaimniekotājs “Ķiļupe” piedāvā iedzīvotājiem, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm dažādus risinājumus, kā ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas un šķirotiem atkritumiem.

Nolietota sadzīves elektrotehnika ir videi kaitīgie atkritumi, un šos priekšmetus nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Minētās iekārtas satur sastāvdaļas, kas nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas.

2017.gada 20.aprīlī no Skrīveru novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta visdažādākā nolietotā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas un blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas, t.i., piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram ar kineskopu, attiecīgi datoram ar mātes plati utt.

Tāpat SIA “Ķiļupe” bez maksas piedāvā no iedzīvotājiem savākt šādus jau iepriekš sašķirotus un iepakotus atkritumus:

  • makulatūru (grāmatas, avīzes, žurnāli);
  • PET pudeles;
  • dienasgaismas spuldzes;
  • baterijas;
  • stikla pudeles un burkas.

Nolietotās elektrotehnikas un šķiroto atkritumu izvešana Skrīveros tiks nodrošināta 2017.gada 20.aprīlī. izvešana iepriekš jāpiesaka SIA “Ķiļupe” pa tālr. 65071222, 29104053 vai rakstot uz kilupe@gmail.com.

Ar cieņu,
SIA “Ķiļupe”