7. Starptautiskais bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss – “Saules krasts – Brīnums”

2017. gada 14. februāris 13:36

Saulkrastos norisinājās 7. Starptautiskais bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss “Saules krasts – Brīnums”, ko organizēja Saulkrastu novada pašvaldības aģentūra “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” sadarbībā ar Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolu un Latvijas Mākslas skolu asociāciju.

Šogad konkursa tēma – “Brīnums” emocionāli uzrunājusi 700 bērnus un jauniešus no 69 Latvijas un Lietuvas mākslas skolām un mākslas studijām. Vizuālās mākslas darbus vērtēja starptautiska žūrija. Konkursa mērķis – rosināt bērnu un jauniešu radošo domu un fantāzijas izpausmes grafikā un glezniecībā, pārdomājot un tēlojot “Brīnuma” tēmu Pasaulē un Latvijā, Sajūtās un Sapņos, Agrāk un Tagad, Gaismā un Tumsā, Debesīs un uz Zemes, Gadalaikos, Sniegā, Mežā, Jūrā…

Arī Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņi piedalījās šajā konkursā. Mūsu skolas audzēknes Elizabete Kazāka, Laura Jungmane, Alvīne Bazule un Žanna Kristīne Štauere ir guvušas atzinības diplomus. Šajā konkursā esam piedalījušies vairākkārt un guvuši arī Latvijas Mākslas skolu skolotāju asociācijas un Latvijas Mākslas Akadēmijas studentu diplomus.