Var pieteikties sporta izcilības balvai

2018. gada 11. jūlijs 12:18

Latvijas Sporta federāciju padome izsludinājusi pieteikšanos Eiropas Komisijas Sporta izcilības balvas konkursam kategorijā –#BeActive darbavietas izcilības balva 2018, aicinot pieteikties attiecīgi darbavietas – uzņēmumus vai iestādes.

BeActive aktivitātes ietvaros izveidota Sporta izcilības balva:

– #BeActive izcilības balva (#BeActive Awards) ir Eiropas Komisijas Eiropas Sporta nedēļas ietvaros izveidota balva, kas tiek pasniegta trijās kategorijās – lai īpaši godinātu personības, izglītības iestādes un iestādes vai uzņēmumus visā Eiropā, kas savā darbībā veicina nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm.

– #BeActive Izglītības iestādes izcilības balva (#BeActive Education Award) tiek pasniegta mācību iestādei, kas veicina un atbalsta bērnu fizisko aktivitāti, palīdz bērniem jau agrā vecumā novērtēt fiziskās aktivitātes pozitīvo nozīmi veselīga dzīvesveida attīstībā arī vēlākos dzīves gados. #Sportsvieno #vidusskola #bernudarzs #pamatskola

Lai pieteiktos, izglītības iestādes pārstāvim līdz 20. jūlijam jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kurā jāatspoguļo iniciatīvas un paveiktais, popularizējot sportošanu un fiziski aktīvu dzīvesveidu.

– #BeActive Darbavietas izcilības balva (#BeActive Workplace Award) tiek pasniegta uzņēmumam vai iestādei, kas veicina un atbalsta strādājošo fizisko aktivitāti, izveidojot mērķtiecīgas, ilgtspējīgas un daudzpusīgas programmas darbinieku kustīgumam.

Lai pieteiktos, uzņēmuma vai iestādes pārstāvim līdz 20. jūlijam jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kurā jāatspoguļo iniciatīvas un paveiktais, popularizējot sportošanu un fiziski aktīvu dzīvesveidu darbinieku vidū.

Aicinām Skrīveru novada iestādes un uzņēmumus iespēju robežās iesaistīties veselīga dzīvesveida atbalstā un popularizēšanā. Aktivitātes var izvēlēties pēc saviem ieskatiem, galvenais izkustēties – vai nu 3- 5 minūtes vingrot, noturēt kādu jogas pozas līdzsvara vingrinājumu utt.

Konkursa noteikumi ŠEIT un pieteikuma anketa ŠEIT. Vairāk informācijas mājaslapā www.lsfp.lv.

Sīkāka informācija pa tālr. 28373530, vai e-pastā: zigrida.sprukte@skriveri.lv